O nas - Mrucon Events
16141
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16141,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-10.1,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 
O nas

MRUCON EVENTS. EVENTY, IMPREZY, PIKNIKI FIRMOWE

MISJĄ MRUCON EVENTS

jest świadczenie niebanalnych, innowacyjnych i kreatywnych usług z branży rozrywkowej przy zachowaniu najwyższej jakości, spełniającej oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszystkie usługi oferowane przez MRUCON EVENTS charakteryzują się bezpieczeństwem oraz stosowaniem najnowocześniejszych sprzętów.

NASZE AMBICJE

MRUCON EVENTS, jako marka należąco do firmy eventowej MRUCON GROUP dominującej na rynku polskim, dąży, aby w najbliższych trzech latach stać się liderem w województwie mazowieckim w organizacji pikników firmowych, imprez plenerowych oraz eventów w galeriach handlowych. Swój sukces MRUCON EVENTS osiągnie poprzez najwyższa jakość świadczonych usług oraz najbardziej wykwalifikowanych Event Managerów w kraju.

Anna Kłos – Event Manager

Anna Kłos

tel. 607 604 195
Bartosz Chlewicki – Event Manager

Bartosz Chlewicki

tel. 665 065 920
Jesteśmy świadomi, że każda firma ma swoje potrzeby. Nie oferujemy schematycznych rozwiązań. Kierujemy się kreatywnością, elastycznością oraz nieszablonowymi pomysłami.
F
F