Organizacja imprez w centrach handlowych | Mrucon Events Warszawa
16474
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16474,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-10.1,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 
Organizacja imprez w galeriach/centrach handlowych

Organizacja imprez w galeriach handlowych — Warszawa

Organizowane w Galeriach Handlowych eventy mają jasne cele

Zwiększenie przychodów Najemców, pozyskanie nowych klientów oraz utrwalenie prestiżowego wizerunku miejsca u odwiedzających Galerię.

Zwiększenie przychodów

Pozyskanie nowych klientów

Utrwalenie prestiżowego wizerunku

Organizacja eventów w centrach handlowych Warszawa

Skuteczność prowadzonych działań zależy w głównej mierze od doboru odpowiedniego charakteru imprezy do klienta docelowego Galerii, przygotowania nieszablonowego scenariusza oraz profesjonalnej realizacji zaplanowanego przedsięwzięcia.

Centra Handlowe stały się miejscem, w którym całe rodziny spędzają swój wolny czas.

Organizacja imprez w galeriach handlowych realizowana jest tak, by scenariusz rozrywkowo-edukacyjny angażował osoby w każdym wieku, zachęcał je do wspólnej rozrywki, a także budował grupę stałych klientów Galerii, lokował produkt i zachęcał Najemców do naszych wydarzeń.

Kompleksowa organizacja eventów w centrach handlowych w Warszawie to zróżnicowane scenariusze, aktywna promocja, nowoczesne rozwiązania i zapewnione zaplecze techniczne. Najwyższej jakości realizacja imprez wyróżni Państwa Galerię na tle konkurencji, realnie wpłynie na footfall i efektywnie zwiększy wpływy najemców oraz ich zaangażowanie.

Naszym atutem jest kompleksowość realizowanych działań. Nie tylko dopasowujemy rodzaj eventu do Klienta docelowego, ale również zapewniamy odpowiednie zaplecze techniczne.

Zróżnicowane scenariusze, aktywna promocja oraz najwyższej jakości realizacja imprez wyróżni Państwa Galerię na tle konkurencji, realnie wpłynie na jej footfall i efektywnie zwiększy wpływy najemców oraz ich zaangażowanie. Zapewniamy kompleksową obsługę eventów, na którą składają się nowoczesne rozwiązania, wykwalifikowani pracownicy i profesjonalne zaplecze techniczne. Dzięki nam świadomość marki Państwa galerii wzrośnie, a dobry wizerunek utrwali się w pamięci odbiorców.

Działania marketingowe do skutecznego promowania marki oraz efektywnej komunikacji z konsumentami?

Centra handlowe oraz eventy to doskonały duet. Im więcej osób odwiedzających galerię tym większe zainteresowanie powierzchnią handlową. Połączenie, w wyniku którego zyskują nie tylko poszczególne marki oraz ich Klienci, ale również zwiększa się atrakcyjność i popularność galerii handlowej. Organizacja imprez w galeriach handlowych to specjalizacja naszej firmy.

Szukasz kreatywnych działań, które pozwolą zwiększyć liczbę osób odwiedzających Twoje centrum handlowe?

Nieustannie poszukujemy kreatywnych rozwiązań, które wyróżnią galerię na tle konkurencji. Grupa naszych event managerów to specjaliści, których szybkość w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność i dyspozycyjność sprawiają, że organizacja imprez w centrach handlowych cechuje się pełnym profesjonalizmem. Do tego niezbędne są działania wspierające, które pozwolą wykreować świadomość istnienia wydarzenia wśród potencjalnych konsumentów.

Naszym Klientom proponujemy eventy ambientowe.

Proponujemy eventy ambientowe — niestandardowe formy promocji, które poprzedzają właściwy event. Social media, content marketing i akcje promocyjne wykorzystujące geotargeting to nieliczne przykłady działań, które wykorzystujemy przy kompleksowej organizacji eventów w centrach handlowych w Warszawie. Opracujemy całą scenografię, przygotujemy animatorów, atrakcyjne stroje, profesjonalne nagłośnienie itp. elementy.

Stworzymy analizę rynku, którą skonfrontujemy z potrzebami galerii. Stworzymy event, który będzie przemyślany, a jego scenariusz przebiegnie zgodnie z nakreślonym wcześniej planem.

Opracujemy całą scenografię, przygotujemy animatorów, atrakcyjne stroje oraz profesjonalne nagłośnienie. Jesteśmy jedną z nielicznych firm z branży eventowej, która może zagwarantować galeriom całkowitą obsługę na wielu płaszczyznach jednocześnie. Organizacja imprez w galeriach z naszą firmą jest łatwa i skuteczna – skorzystaj z tej możliwości.

Jesteśmy świadomi, że każda firma ma swoje potrzeby. Nie oferujemy schematycznych rozwiązań. Kierujemy się kreatywnością, elastycznością oraz nieszablonowymi pomysłami.
F
F