Impreza firmowa dla Grupa Job - Mrucon Events
16732
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16732,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-10.1,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Impreza firmowa dla Grupa Job
O projekcie

Event dla Grupy Job było to połączenie rozbudowanej całodniowej gry terenowej z wieczorną imprezką. Podczas gry, grupa 120 osób została podzielona na 10-osobowe zespoły. Zabawa wymagała znajomości poruszania się na dużym terenie (las), odnajdywania poszczególnych miejsc na mapie na podstawie współrzędnych i realizowaniu misji (sportowych, umysłowych, kreatywnych). Zespoły zbierały punkty, a który z nich wygrał było dopiero jasne na wieczornej gali, gdzie na żywo można było obejrzeć między innymi zdjęcia z gry terenowej. A co wieczorem? Przemówienie prezesa, oficjalna kolacja, ogłoszenie zwycięzców gry terenowej, tańce do białego rana przy rytmach DJ, konferansjer prowadzący imprezę czy też fotobudka.

Typ eventu
Inne
Jesteśmy świadomi, że każda firma ma swoje potrzeby. Nie oferujemy schematycznych rozwiązań. Kierujemy się kreatywnością, elastycznością oraz nieszablonowymi pomysłami.
F
F