Piknik Rodzinny Velux - Mrucon Events
16812
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16812,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-10.1,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Piknik Rodzinny Velux
O projekcie
Piknik Rodzinny Velux został zorganizowany w czerwcu 2017 roku dla ponad 1 000 osób w ramach którego odbył się szereg nietuzinkowych atrakcji. Motywem przewodnim całego pikniku była ekologia, stąd hasło imprezy: „Velux, jasne że EKO!”. W ramach pikniku przybywający goście mogli skorzystać z warsztatów plastycznych, ekologicznych, modowych, rozbudowanych warsztatów chemicznych, a także przygotować sok ze świeżo wyciskanych owoców napędzany energią wytworzoną przez siłę ludzkich mięśni napędzających turbiny zamontowane do roweru. Głównym sportowym punktem tej imprezy był przygotowany od podstaw przez naszą firmę VeluxRUN, podczas którego dzieci w różnych grupach wiekowych mogły zmierzyć swoje siły w ekstremalnym biegu z przeszkodami! To była prawdziwa dawka atrakcji i niesamowitych emocji!
Typ eventu
Pikniki firmowe
Jesteśmy świadomi, że każda firma ma swoje potrzeby. Nie oferujemy schematycznych rozwiązań. Kierujemy się kreatywnością, elastycznością oraz nieszablonowymi pomysłami.
F
F